اجاره خودروهای کوپه

خودروهای کوپه خودروهایی هستند که دارای دو در هستند و در دو مدل دو سرنشین و چهار سرنشین وجود دارند.

یکی از معروفترین خودروهای کوپه موجود در این هیوندای کوپه است. تولید این خودرو از 1990 آغاز شد و تاکنون ادامه دارد. البته تولید نسل اول این خودرو کوپه تا 1995 ادامه پیدا کرد. نسل دوم از 2001 تا 2006 ادامه یافت. نسل سوم که هنوز هم تولید می شوند خودروهای کوپه فیس لیفت هستند. خودروهایی هم که به ایران وارد می شوند از نوع فیس لیفت هستند که توسط نمایندگی هیوندای در ایران یعنی آسان موتور به بازار داخلی کشور راه یافته اند.

طراحی این خودرو کوپه به نحوی است که شاید در ابتدا جذاب باشد اما در طولانی مدت خسته کننده خواهد بود. به خصوص در طراحی داخلی هیوندای کوپه زیبایی و جذابیت خاصی را شاهد نیستیم.

از آنجایی که این خودرو در ایران مونتاژ می شود کیفیت خودروی هر شخص مانند دیگر خودروهایی که در داخل ایران مونتاژ می شوند به شانس او بستگی دارد. امیدوارم که شانس شما در خرید یک کوپه با کیفیت خوب باشد. در طراحی داخلی این خودرو به اسپرت بودن آن توجه ویژه ای شده است. کیفیت چرم استفاده شده در هیوندای بسیار پایین است و خیلی سریع فرسوده می شود. مدل های وارداتی هیوندای کوپه 2 ایربگ و مدل های شرکتی آن دارای 4 ایربگ می باشند. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :